مجله ژینکو

معرفی کنترل جادویی تلویزیون فیلیپس

نیم نگاهی به ریموت کنترل کیبورد دار فیلیپس

با حرفه‌ای تر شدن سازنده ها در زمینه ی ساخت تلویزیون‌های هوشمند با انواع سیستم‌عامل های اندرویدی، تایزن و یا WebOS، کمپانی ها به این فکر افتادند که دیگر ریموت کنترل های معمولی برای استفاده از تمام امکانات تلویزیون‌ها پاسخگو نیستند به همین جهت هر کدام از تولید کنندگان ریموت کنترل هوشمند تلویزیون‌ ها را به صورت اختصاصی طراحی و تولید کردند.یکی از کمپانی های خلاق در این زمینه فیلیپس است، که بر خلاف شرکت های دیگر از پشت و روی کنترل استفاده کرده.

قابلیت ها

  • دارای میکروفون
  • ریموت کنترل معمولی
  • بدنه مقاوم در برابر حرارت
  • طراحی و اندازه‌ی استاندارد
  • امکان سرچ به وسیله ی صدا

کنترل فیلیپس

قسمت رویی کنترل فیلیپس مانند دیگر کنترل ها می‌باشد اما قسمت پشتی اش یک دارای یک صفحه کلید است که کار تایپ را ساده تر انجام دهید. اما جدا از امکان تایپ سریع‌تر به وسیله ی ریموت تلویزیون فیلیپس، همچنین می‌توانید به وسیله ی صدا هم تلویزیونتان را کنترل کنید.

با این ریموت کنترل سرچ در اینترنت آسان تر می‌شود؛ به‌علاوه گفتگو و تایپ کردن حرف هایتان در شبکه های اجتماعی لذتبخش تر خواهند بود و مهم تر از همه سوئیچ بین منو ها سریع‌تر انجام می‌شود.

بدنه‌ی این ریموت کنترل از جنس مقاوم ساخته شده تا در برابر حرارت و فشار مقاوم باشد همچنین اندازه‌ای استاندارد دارد تا در درست به درسی جای شود.

فیلیپس پس از سبک و سنگینی های زیادی سرانجام ریموت کنترل تلویزیون‌های هوشمندش را طراحی کرد که البته هر ساله آن را بازسازی می‌کند و سعی دارد ضمن اینکه طراحی‌اش را بهتر کند، همچنین به امکانات و کارایی اش هم بیفزاید.

شاید برای شما هم پیش آمده که کنترل از راه دور تلویزیونتان گم یا خراب شده باشد و نیاز به خرید ریموت کنترل داشته باشید. فیلیپس برای این موارد احتمالی انواع ریموت کنترل تلویزیون هایش را به صورت جداگانه هم عرضه کرده است.

کنترل فیلیپس

این ریموت کنترل ها هر کدام در شکل و شمایلی طراحی شده‌اند که تنها با نگاه کردن به آن ها می توانیم سازنده شان را حدس بزنیم.‌ کنترلی که هر دو طرف آن کاربرد دارد مختص به فیلیپس است؛ پس باید بگوییم این ریموت کنترل دو منظوره است و هم می‌تواند کنترل معمولی باشد و هم کیبورد برای تایپ کردن سریع‌تر. همانطور‌که در ابتدا اشاره کردیم جدا از امکان تایپ سریع‌تر، برای جستجوی صوتی هم می‌توان این ریموت را به کار برد تا هم به بخش‌های مختلف تلویزیون دسترسی داشته باشید و هم محتوای دنیای وب را با آن بیابید. از مزایای این ریموت کنترل باید به سرچ لذتبخش تر در اینترنت، تایپ کردن آسان تر گفتگو و حرف هایتان در شبکه های اجتماعی و سوئیچ کردن سریع‌تر بین منو ها و برنامه‌ها اشاره داشته باشیم.

کنترل فیلیپس با 2 باتری نیم قلمی یک و نیم ولتی کار میکند اما نکته قابل توجه در خصوص این مدل کنترل تلویزیون طراحی مینیمال و کاربردی آن است.

4 دکمه در این کنترل از دکمه های دیگر طول بیشتری دارند که برای تنظیمات کانال هستند.

این کنترل از راه دور و از هر گوشه اتاق به لطف فناوری بلوتوث کار می کند. این قابلیت آن را به کارآمدترین کنترل از راه دور تا کنون تبدیل می کند.

هنگامی که باتری کنترل تقریبا خالی است ، یک پیام روی صفحه نمایش داده می شود. باتری را می توان به موقع تغییر داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *