درباره ژینکو

راه حلی امروزی برای خرید

دیگر طی کردن مسافت های طولانی و خسته کننده برای خرید از شهر ها و مراکز خرید شناخته شده کالاها با قیمت مناسب مانند : (گناوه ،بانه و…) به دلیل عدم امکان مقایسه مدل ها و گونه‌های مختلف یک محصول در یک مکان و از همه مهمتر کمبود وقت، هزینه های رفت و آمد و خطرات جاده ای، به تاریخ پیوست. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏ کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏ تر و امروزی تر زندگی کنند. شما می‌توانید بدون اتلاف وقت، در راحت‌ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا…)، با قدرت انتخاب بالا و سر فرصت، متنوع‌ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. اکنون فروشگاه اینترنتی ژینکو محصولات متنوعی را در طبقات مختلف عرضه می‌کند و روزانه تعداد زیادی کالا و گروه‌های محصولی جدید به این مجموعه اضافه می گردند.

نحوه فعالیت ژینکو:

ژینکو سعی در ارائه طیف گسترده‏ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف با واردات اختصاصی و همچنین با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران ، تلاش می‏کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏های ژینکو محسوب می‌شود. تیم مدیریتی فروشگاه اینترنتی ژینکو با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏کوشد امکان ارائه پایین‏‏ترین قیمت‏‏ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و ژینکو نیز به منظور جذب مشتریان وفادار خود همواره سعی در ارائه ی تخفیف‏های قابل توجهی در قالب طرح‌های مختلف تخفیفی و  مشوق های خرید برای مشتریان میباشد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت ژینکو و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در فروشگاه اینترنتی ژینکو بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را در این امر به عمل خواهند آورد.

از این رو ما تصمیم گرفتیم که فروشگاه اینترنتی ژینکو را در فروردین ماه سال 1399 و در راستای این مهم که بتوانیم کالاهای مورد نیاز شما عزیزان را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه و با نازلترین قیمت ،کیفیت مطلوب و بدون هیچ گونه سختی و در کوتاه ترین بازه زمانی در اختیار شما مصرف کننده گان عزیز قرار دهیم،افتتحاح کنیم.

تسهیل در تامین اقلام مورد نیاز احاد جامعه و خدمت به مردم با عزت وبا شرف ایران افتخار ماست

(عاقلانه و اندیشمدانه انتخاب و زندگی کنید)

استقبال از خرید اینترنتی:

امروزه دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏کند و مایل است دقیق‏ تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏گمان خرید به رو‏ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏ تر و البته لذت‏‏ بخش‏تری را می‏طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود. بی تردید توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است به طوری که منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏کند.جامعه امروزی و افراد آن دیگر این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏بینند و از همین رو ویژگی‏‏‏ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏تر شده است و همه ما سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏های شخصی و جمعی خود هستیم و همچنین صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏ های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏تر مانند خرید کردن دارند.

برای ژینکو بسیار مهم است که کاربران آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. ژینکو از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن سطح کیفیت در خرید مشتریان خود دریغ نمی‏کند و همواره تلاش می‏کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.