شیوه پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی (آنلاین)

(موارد مورد نیاز خرید آنلاین)
clock-date-card-zhinko

تاریخ انقضا کارت

security-number-zhinko

کد(CVV2)

secure-payment-zhinko

رمز خرید اینترنتی

credit-card-zhinko

شماره 16 رقمی کارت

2- پرداخت در محل

(به 3 روش زیر)
payment-online-zhinko

پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین فروشگاه ژینکو در محل دریافت

payment-method-zhinko

پرداخت نقدی در محل دریافت و تحویل سفارش

credit-card-machine-zhinko

پرداخت با کارت بانکی درمحل دریافت و تحویل سفارش

3- پرداخت کارت به کارت

pay

واریز آنی وجه نقدی

پرداخت در محل

توضیحات کلی

اگرچه پرداخت اینترنتی روش سریع و مطمئنی است اما بعضی از مشتریان تمایل دارند که پس از دریافت سفارششان هزینه را پرداخت کنند ، که این روش خود به سه طریق انجام می شود:

پرداخت با کارت بانکی درمحل دریافت و تحویل سفارش:در این روش مبلغ سفارش با دستگاه کارتخوان پرداخت میشود و معمولا پیک و سیستم باربری که ما به وسیله آنها اجناس و کالا ها را ارسال میکنیم کارتخوان به همراه خود دارند.

پرداخت نقدی در محل دریافت و تحویل سفارش: دراین روش هزینه به صورت نقدی و یا کارت به کارت به پیک پرداخت و پیک آن را به حساب شرکت واریز می کند.

پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین فروشگاه ژینکو در محل دریافت و تحویل سفارش: در صورتی که امکان پرداخت از طریق هر یک از روشهای فوق به هر دلیلی وجود نداشت شما میتوانید مبلغ کل یا باقی مانده مبلغ سفارش را از طریق درگاه پرداخت آنلاین پرداخت کنید و رسید آن را برای ما در همان لحظه ارسال کنید تا ما درستی آن را چک کنیم و پروسه پرداخت به طور کامل انجام شود.

پرداخت آنلاین

توضیحات کلی

در این روش در هنگام ثبت سفارش در ژینکو به درگاه اینترنتی بانک متصل شده و پرداخت را انجام می دهید. (این پرداخت میتواند به عنوان بیعانه یا کل مبلغ سفارش باشد)

برای استفاده از این روش به چند چیز احتیاج دارید:

شماره 16 رقمی کارت: این شماره روی کارت بانکی شما ثبت شده است.

رمز خرید اینترنتی(رمز دوم): این رمز را میتوانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود دریافت کنید.کارت را وارد کرده و در قسمت رمز دوم یا تغییر رمز شماره دلخواه و مطمئن خود را وارد می کنید.

کد (CVV2): این کد یک عدد 3 یا 4رقمی ست که پشت تمام کارت های بانکی درج شده است. درواقع یک کد امنیتی ست که در خریدهای اینترنتی کاربرد دارد.

تاریخ انقضا: این مورد هم روی خود کارت ها ثبت شده است البته برخی از کارت ها تاریخ انقضا ندارند که برای آنها در قسمت ماه عدد12 و در قسمت سال عدد 99 را وارد کنید.

پرداخت کارت به کارت

توضیحات کلی

این روش بیشتر برای مشتریانی که قبلا از ما خرید کرده اند و به ما اعتماد دارند و همچنین برای مشتریانی ست که به هیچ کدام از روش های قبل نتوانسته اند پرداخت خود را انجام دهند کاربرد دارد.این مشتریان مبلغ را به صورت کارت به کارت به شماره کارت های بانکی درج شده در فروشگاه واریز کرده و رسید آن را برای پشتیبان فروش ارسال کرده یا به پیک تحویل می دهند.